KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624012
nr 1462 4012
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:45:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)